Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Automatische barrierepoort met vingerafdrukken / gezichtsherkenning
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Automatisch Driepootturnstile Poort, de Roterende Gecontroleerde Erkenning van de de barrièrevingerafdruk van het dalingswapen
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
IP65 volledige de Poortturnstile van de Lichaamsschommeling de Kaartlezer Zonder contact For Outdoor van Emv/Binnen
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Hoge van de de Erkenningsrfid Klep van het Veiligheidsgezicht de Barrièrepoort
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Biometrie turnstyle poorten, Turnstiles van de driepoot Half Hoogte Toegangsbeheersysteem
| Sollicitatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Grof gewicht: | 70 kg |
De Barrièrepoort van de servomotorschommeling met de Opener van Automatic Sliding Gate van de Codelezer
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Van de LEIDENE de Barrièrepoort 1 Vertoningsklep in 1 uit Bidirectioneel Automatisch Systeem van Toegangsbeheerpoorten
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Kaart/Polsbandenlezer Electronic Turnstile Door 304 Roestvrij staaldouane
| Verenigbaar: | RFID-lezer en vingerafdruklezer, munttoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD-testertoegangs |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
RS485 automatische Turnstile Toegang voor Gevangenissen/Markt/Hotel/Overheid Builing
| Grootte van product: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm of maat |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Uitgangs Biometrische Gezichtsturnstile van de de Hoogtetourniquet RFID van Ingangssystemen Halve de Kaartlezer
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |

