Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Intelligente automatische toegangscontrole tourniquets Waterdichte IP54 voor Subway Pretpark
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Duurzame Moderne Turnstile Barrièrepoort Waterdichte RFID voor Veilige Metro
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
QR Code/NFC-Turnstile de Lezer AI Facial Recognition Turnstile van de Barrièrepoort RFID
| Maat: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
RS485 TCP IP Guest Management Entrance Gate Venue Turnstile voor sportschool
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
110cm Aangepaste Metroturnstile met RFID/IC/Barcode-Kaartlezer
| Remote control: | Optional |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Face Recognition: | Optional |
Anti-Tailing vingerafdruk Volle hoogte draaibank Roterende beveiliging draaibank Poort Voor Plant
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Mensen Teller Schuifwiel Poort QR-code Draaiwiel Voor Ingang Lobby
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Mechanisme Draai-stijl Elektrische Baffle Gate Draaibaar Met Vingerafdruklezer
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
Binnen- en buitenweg voor voetgangers snelle snelheidsspoorwijk met gezichtsherkenning
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | snelheidsgasse draaibank |
Aanpasbare gezichtsherkenning schommeldraaier voor toegangscontrole voor voetgangers
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| grootte: | 1200/1400*300*1000 mm |
| Productnaam: | Gezichtsherkenning Swing Turntile |

