Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
De hoge de Klepturnstile van de Beëindigenbouw van de de Motorveiligheid van de Poortborstel Ingang van de het Alarmdeur
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
600mm Veiligheidsturnstile Systeem van de Poort het Elektronische Etikettering voor Toerisme
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Klep/Schommelingssnelheidsturnstile Turnstile van het Poortqr code voor Openbaar ambt
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Hoge snelheid voetgangers gezichtsherkenning systeem snelle snelheid draaibank hek uitgang en uitgang toegang
| OEM's: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Grootte van product: | De diameter van de zuil 168 mm; de hoogte 1000 mm |
Binnen- en buitenruimte RFID-kaart Biometrie Gezichtsherkenning Drie lijn volhoogte draaiknop
| Grootte van het product: | lengte 3600*breedte 1500*hoogte 2300mm of maat |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Drie lijnen volle hoogte draaibank |
Volledige hoogte draaibank 600 mm Breedte van de doorgang met solenoïde slot
| Communicatie -interface: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2s |
| Barrièregehalte tijd: | 0,4 sec |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie -interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
Halve Turnstile van de de Schommelingspoort van het Hoogte Veelvoudige Lees-schrijfapparaat Knoop Met afstandsbediening
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Stadion/Gymnastiek/Overheids de Automatische Systementurnstiles Poort van de de Hoge snelheidsbarrière van Ce
| Grootte van product: | 1500L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |

