Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Binnenturnstile van de de Veiligheidsdriepoot van het Roestvrij staallichaam met Hoogte - kwaliteit
| Productnaam: | Driepootturnstile Poort |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Bi richting de Post enige turnstile van de Luchthavensmetro, Automatische Draaiende Deur
| Grootte: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Turnstile van de het Systeemdriepoot van het roestvrij staalToegangsbeheer Poort van de Poort de Voetsnelheid
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Halve de Barrièrepoort Twee van de hoogteklep Steegturnstile met de Sensor van IRL voor Busstation
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280/1480*370*1070mm |
304 Automatische de Systementurnstiles Speedlanes van SUS met Streepjescodelezer Identification
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Intelligente Snelheidsturnstile het Toegangsbeheerturnstile van Veiligheidsdeuren Poort
| Productnaam: | Intelligente Snelheidsturnstile |
|---|---|
| Kostuum voor: | Indoor&Outdoor |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Pas OEM ODM Veiligheidsturnstile de Schommelingsturnstile van de Poortsnelheid Poort voor de School van de Gymnastiekbioskoop aan
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
304 van het de Kaartqr code van SUS RFID Gezichts Roterende Turnstile 90/120 Gr. Volledige Hoogte Openlucht
| Grootte van het product: | 2400*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Volledige de Veiligheidsturnstile van het HoogteToegangsbeheer Hoge Tweerichtings Automatisch
| Productgrootte: | 2400*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Hoge Veiligheidsturnstile |
De Veiligheidsturnstile van de vingerafdruk Gezichtserkenning Hoge Volledige Hoogte Openluchtip62
| Grootte van het product: | 1500*1350*2260mm of maat |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Hoge Veiligheidsturnstile |

