Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Poorten van de de Motor Voetveiligheid van gelijkstroom Brushless/stationturnstile Toegangsbeheer
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de enige Ingangs Volledig Hoogte Handmechanisme/Biometrische Automatische Elektro
| Productgrootte: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
Half Turnstile van de Hoogte Draagbaar Veiligheid Poortslot 304 SS met Rfid-Muntstukkenacceptor
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Biometrische Voetturnstile van SS316 RS485 Poort voor Luchthaven
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |
Anti Volledige de Hoogteturnstile van het Ponsen0.6s Aangemaakte Glas
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Android Turnstile van de 8 Duim Gezichtserkenning Toegangsbeheersysteem
| Artikelnaam: | Gezichtserkenningsturnstile Toegangsbeheersysteem |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen en buiten |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de de Taillehoogte van het halToegangsbeheer Duidelijke Vleugels Optische Turnstile Fabrikanten
| Applicatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
RFID-Turnstiles van de de Vingerafdruk Gezichts Volledige Hoogte van het Kaartqr code voor Stadion Openluchtip62
| Grootte van het product: | 2400*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Automatische Turnstile van de Lichaamsopsporing Klepbarrière 304 SS de Lezer van de Gezichtserkenning RFID
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
Elektrische Automatische Verticale Driepootturnstile Poort met ESD van de Kaartlezer Voetcontroleur
| Netto gewicht: | 45 kg |
|---|---|
| Jat Kaart: | Optioneel |
| Woningmateriaal: | Verticale draaibank van roestvrij staal |

