Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Magnetische het Toegangsbeheerturnstile van RS485 SS304 IP54 Poort
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Drie armlengte: | 51 cm |
| Doorgangssnelheid: | 25~32 personen/min |
304 SS Turnstile van de Snelheidspoort met de Thermische Camera van de Gezichtserkenning
| Productnaam: | Snelheidspoort |
|---|---|
| Kostuum voor: | Indoor&outdoor |
| Wiegandformaat: | 26/34 |
12VDC intelligente ESD de Poortturnstile van de Poortsus304 Esd Snelheid
| Productnaam: | Turnstile van de snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), - 10-50℃ |
Turnstiles van het supermarktToegangsbeheer QR Codeturnstile met Thermische Camera
| Sollicitatie: | winkel, gezondheidsprojecten, hotel, kantines, ziekenhuizen, kantoorgebouwen, douane, agentschappen, |
|---|---|
| Maximale toegangsbreedte: | 1800 mm |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
Turnstile van de de Schommelingspoort van de gymnastiekveiligheid Taille Hoog RFID Toegangsbeheer
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID-van het de Poortgezicht van de Kaart Automatische Barrière van het de ErkenningsToegangsbeheer Voetturnstiles
| Productnaam: | Voetturnstiles |
|---|---|
| Grootte: | L1200*W280*H980mm, 1400*300*980mm |
| Materiaal: | Binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Turnstile van Android ESD Poortsysteem de Pols van de Tabletcombo van het 8 Duimtouche screen/Voetpedaal
| Naam van het product: | Combo Esd tourniquet poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de het Toegangsbeheerdaling van RFID het Wapenpoort die Turnstile van de 3 Wapen Draaiende Driepoot Poort roteren
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Turnstile van de het Identiteitskaartveiligheid van NFC IC Poort voor Toegangsbeheeropkomst
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
De Veiligheids Voetturnstiles 900mm van de taillehoogte de Deur van het PassageToegangsbeheer
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |

