Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Office Fast Access Control Smart Hotel Remote Control Entrance Automatische swingbarrière Baffle Gate Draaien
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, ESD-systeem, gezichtsherkenning |
|---|---|
| Barrière open/in de buurt: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Van de de schommelingspoort van de Swinglaneveiligheid Turnstiles van de de barrière Halve Hoogte met QR-codelezer
| Productgrootte: | 140 * 30 * 100 CM |
|---|---|
| NW: | 60 kg |
| GW: | 70 kg |
Uitgangs Biometrische Gezichtsturnstile van de de Hoogtetourniquet RFID van Ingangssystemen Halve de Kaartlezer
| Materiaal: | 1.5 mm dik 304 roestvrij staal |
|---|---|
| IR-sensor: | 4-6 paren |
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Laboratorium/Fabrieksesd Turnstile 8 Duimlcd Monitor Ingebouwde Computer
| Productnaam: | Esd Meetapparaatturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Toebehoren: | Pols-riem, juiste en linkerschoen |
8“ van de de Barrièrepoort van de het Schermschommeling AI Turnstile van de Temperaturenscanner met de Camera van de Gezichtserkenning
| Productgrootte: | 140(L)* 28(B)* 100(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Turnstile van gelijkstroom Brushless Gemotoriseerde Automatische Turnstile van het Poortrfid Toegangsbeheer
| Doorgangssnelheid: | 40 personen/min (normaal open) |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
OEM Logo Sliding Turnstile/QR-codeturnstile Deur/de Barrièrepoort van de Veiligheidsschommeling/voor Openbare Hal
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
LEIDENE de richtingrfidturnstile van bi poort van het barrièremechanisme voor museum
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Turnstile van de bureau buliding toegang barrière met strikt Voetcontrole tegensysteem
| Productnaam: | Turnstile van de klepbarrière voor bureau het buliding met strikt Voetcontrole tegensysteem |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Snel ESD van de Ingangs Enig Steeg Turnstile van Poortinternet Toegangsbeheersysteem
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

