Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
De Barrièrepoort van de veiligheids Semi automatische Driepoot voor de bouw, Drie Metaalstaven
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het Muntstuk van het dalingswapen en Symbolische Gecontroleerde Toegangsturnstiles voor Pretpark
| Huismateriaal: | standaard 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte van de doorgang: | ≤ 600 mm |
| De richting geven: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
De Driepootturnstile van het gezichtsaftasten Poort
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
De bureaubouw Automatische gecontroleerde toegangsturnstiles Taillehoogte
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de Busstationingang Veiligheidspoorten/Fabrieks Automatische Turnstiles
| Productnaam: | Turnstile van de ingangsdriepoot |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70Kg |
Unieke turnstiles van het Toegangsroestvrije staal, voetturnstile poort Anti achteruitgaand
| Productnaam: | Turnstile van de toegangsdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Driepootturnstile van bi Richtingpoort IP54 met Gezichts de ErkenningsToegangsbeheer van RFID
| Voeding: | AC110~240 V |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
| Applicatie: | Binnen of buiten |
Elektronische Veiligheidsoem/ODM Turnstile Verticale Handbarrières met Rfid-Controle
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 420*330*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De toegangssysteem van de Toegangsbeheerdriepoot, turnstile ingang met de Lezer van de Vingerafdrukstreepjescode
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

