Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
Passagebreedte 600 Poort van de MM. de Volledige Automatische Driepoot Barrière met Muntstuk Accepter/Tegenfunctie
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65 kg |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
Turnstile van de het Roestvrije staal Automatische Driepoot van de taillehoogte Poort Tegenfunctie met de Controle van de Lezingskaart
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1080 mm (H) |
Het Stationturnstile van de passagegymnastiek Deur Multi Aanvaardbare Acess
| Productnaam: | Driepootturnstile voor Gymnastiek |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70KG |
Het Zwembad van het Convenietgebruik/Turnstile van de Gymnastiekdriepoot Poort, Armbandlezer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Waterdichte Openlucht Verticale Driepootturnstile Taille Hoge RFID Kaart voor Bioscopen
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1080 mm (H) |
De semi Automatische Turnstiles van het DriepootToegangsbeheer Motor van de Schokabsorptie Met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Wapenbreedte: | 510 mm |
Kaart/RFID-Manchet Elektronische Turnstile Deur, de voetdouane van het poorttoegangsbeheer
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Armbanddriepoot Poort |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Barcode Qr-code Tripod toegangscontrole draaibanden
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Finish: | Geborstelde Oppervlakte |
| Dimensie: | L1200 x W280 x H1000mm |
Van de de rol draaiende snelheid van RFID automatische de poortturnstile in openlucht openbare dienst
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Communicatie Haven: | RS485, TCP/IP |
| Passagebreedte:: | ≤600 mm |
Ingang & Uitgangsturnstiles van het DriepootToegangsbeheer van de het Identiteitskaartvingerafdruk van IC Symbolisch ESD Meetapparaat
| puntnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
| Het werk voltage: | AC220±10%V 50±10%HZ |

