Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
Het halve het Hoogtemuntstuk of Teken stelde turnstile ingangspoorten voor Zwembadingang in werking
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1100 mm (H) |
Veiligheid het Integreren Driepootturnstile de ErkenningsToegangsbeheer van het Poortgezicht
| Productnaam: | Het Toegangsbeheerturnstile van de gezichtserkenning Poort |
|---|---|
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
| Grootte van Product: | 1200*200*1000mm |
HS die biometrische tegenmetroturnstile verre verrichtingsfunctie draaien
| MOTOR: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0.2second |
Europese normen Biometrische toegangscontrole Draaiwijkpoort met Wiegand gezichtsherkenning
| Productgrootte: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
Voetdriepootturnstile Poort volledig Automatisch Toegangsbeheer 3 Wapen voor Stadion
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Het semi automatische Driepootturnstile Systeem van het PoortToegangsbeheer met RFID-Lezer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Bi-van de de Barrièrepoort van de Richtingsdriepoot de Veiligheid van het de FabrieksToegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Voetgangerstrijpaal Draaipoort Toegangscontrole van hoge beveiliging Voor sportscholen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Hoge beveiliging 110v voetgangerspoort toegangscontrole twee manieren voor sportscholen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
De Driepootturnstile van de veiligheidskaart het Toegangsbeheer TCP/IP van de Poortdeur 12 Maanden Garantie
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |

