Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
Aangepaste Driepootturnstile Poortoem voor de Bouw van het de Bankbureau van de Gymnastiekfabriek
| ODM/OEM: | Toegelaten |
|---|---|
| Voeding: | 110 ~ 240 V (wisselstroom) |
| Richting: | unidirectionele, in twee richtingen regelbare |
De buiten de Driepootturnstile van het VeiligheidsToegangsbeheer Richting 30 - 40 Personen van Poortbi/min
| Bedrijfsmodus: | Knoop/Kaart/Afstandsbediening |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Maat: | 1200mm (L) X 280mm (W) X 1000mm (H) |
Van de de Kaartlezer van het streepjescodesysteem RFID turnstile van Access Control voor Toerisme/Sporten
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de het Systeemdriepoot van het roestvrij staalToegangsbeheer Poort van de Poort de Voetsnelheid
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Semi - Automatische Driepootturnstile Poort AC220V/110V met het Toegangsbeheersysteem van ZKteco
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
|---|---|
| Vermogensspanning: | AC220V/110V±10%, 50Hz/60Hz |
| richting van het passeren: | Eenrichtings- of tweerichtingspas |
RFID-de Driepootturnstile van het Etiketteringssysteem Elektronische Poort voor Goedgekeurd Toeristence
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Fabrieksdirecte Prijs Statief Draaipoort OEM/ODM Service
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
Veelvoudig Driepootturnstile Waterdicht het KaartjesToegangsbeheer van het PoortBusstation
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Van het het Themapark van Nfckaarten de Driepootturnstile de Lezer For Counter Entrance van de Poortpassagier
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Bibliotheek/Winkel de Binnenlandse Poorten van de Driepootveiligheid Één Turnstile van de Manier Voettoegang HS Code
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |

