Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
0.5s het open de Poortturnstile van de Tijdsnelheid Halve Hoogteturnstiles Toegangsbeheer van Rfid
| Gebruikswerkingsgebied: | Ingang van woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Maat: | 1400 x 330 x 1000 mm (H) |
| Hoogte van schuifarmen: | 1 m, 1,2 m of op maat gemaakte 1,4 meter |
Turnstile van de de Gevangenis hoge volledige hoogte van Indonesië barrière één spooringang
| Productgrootte: | 1630(L)*1500(B)*2300(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
De Barrièrepoort van de passage optische Klep, turnstile van de de Bus half hoogte van bi richting correct Alarm
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
IP65 volledige de Poortturnstile van de Lichaamsschommeling de Kaartlezer Zonder contact For Outdoor van Emv/Binnen
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Turnstile zonder contact van de anti-tailgatings Voetluchthaven/van de de Snelheidspoort van NFC Slimme het Systeemoplossing voor Metro
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Applicatie: | Toegang / uitgang van carport, hotel, huis |
Turnstile van de de Schommelingsbarrière van de luxedeklaag Poort, Gezichtsrec de Poort van de Schommelingsbarrière
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
Bi-Turnstile van de Richtingsvingerafdruk de Veiligheidspoorten maken IP54 waterdicht
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 600mm (l) * 300mm (w) * 990mm (h) |
De unieke Poort van de Hoge Normschommeling voor Openbare Gebieds Snelle Pas 40 Persoon Één Minuut
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
RFID-Turnstile van de Staaldriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | driearmig driepoottourniquet |

