Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 418 producten.
Bi-directionele tweestraal met gezichtsherkenning voor scholen
| DIMENSIE: | 1200(L)*280(B)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Handmatig of semi-automatisch / volautomatisch |
| Compatibel: | Gezicht / RFID / Vingerafdruk / Munt / QR-code |
Turnstile van de de Barrièrepoort RFID van de drie wapensdriepoot met IC/Identiteitskaartlezer voor Metropost
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
| Netto gewicht: | 65 kg |
De intelligente ESD van de Taillehoogte Turnstile Concurrerende Poort van de Prijs Automatische Barrière
| Materiaal: | roestvrij staal 304 of 316 |
|---|---|
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Productnaam: | Deurtoegangscontrole-barrièresysteem |
Luchthavenmetro Intelligent Turnstiles van de Glasingang de Vormontwerp van Nice
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*410*1080 mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Van de de Streepjescodesnelheid van RFID de Biometrische de Poortturnstile Systemen van het de CodeToegangsbeheer van Qr
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of maat aanpassen) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm voor optie |
Hoge snelheid glijdende tourniquet poort halve hoogte met QR-code / RFID-toegangscontroller
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
RFID-Turnstile van de Kaart Autoingang Elektrische Treinturnstile Barrièrepoort voor Sportief Trefpunt
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
Klep/Schommelingssnelheidsturnstile Turnstile van het Poortqr code voor Openbaar ambt
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Tweerichtings Gezichtsrecignition-Turnstile Enige Kern Speedgate Één Ingang/Uitgang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

