Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Buiten Rfid-kaartlezer Swing Barrier Poort Draaibord Beveiliging Met Teller
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
De Veiligheids Voetturnstiles 900mm van de taillehoogte de Deur van het PassageToegangsbeheer
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Hoogwaardige dubbelkanaal toegangscontrole draaistoring Poort Volle hoogte draaistoring Voor buiten
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
App Turnstile van de Code de Scanner Gecontroleerde Metro Roterende Poort van de het Wapenbarrière van Dalingstype drie
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
qr turnstile van de het toegangsbeheersport van de codedeur erkenning van het temperatuur rfid de veelvoudige gezicht voor gymnastiekingang
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Dik 1.5mm TCP/IP slimme esd van toegangselectrics de hoogteturnstile van de ingangs enige taille met nfcveiligheidssysteem
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
RS485 kaart die 600mm de Scannerturnstile jat van de Breedtestreepjescode
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
| Garantie: | 1 jaar |
IC-van de de Streepjescodevingerafdruk van identiteitskaart Turnstile van de de Schommelingspoort Gezichtserkenning
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |

