Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Digitaal Turnstile van de de Poortbarrière van de het Schermss304 Klep Antistatisch Meetapparaatsysteem
| Monitor: | 4,3 inch |
|---|---|
| Accessoires: | Polsband, rechter- en linkerschoen |
| Controlesoftware: | Nee |
AC/gelijkstroom-Veiligheidsturnstile Poort met RFID-Toegangsbeheer van de Vingerafdruk het Gezichtserkenning
| Stroomvoorziening: | AC/DC |
|---|---|
| Frequentie: | 50/60Hz |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/TCP/IP |
Office Swing Turnstile Gate Gezichtsherkenning Toegangscontrolesysteem Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Automatische toegang snelle poort draaibank RS485 35-40 Persoon / minuut voor kantoorgebouw openbare plaats
| Naam van het productMethode van controle: | Snelheidspoort |
|---|---|
| Infrarode hoeveelheid: | 8-12 Paren afhankelijk van lengte |
| Type: | Volledig automatisch |
Automatische tweeweg hoge snelheid flap barrière draaibank met 0.2s open/sluit tijd en RS-232 RS485 communicatie
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
De voetpoort van de de Schommelingsbarrière van de Verkeers Draagbare ingang
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Volledige Automatische Roestvrij staalturnstile Turnstiles 600mm van de Deurtoegang Gezichtserkenning
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Office Gym 40 - 60p/M draagbare tourniquets doorgang gezichtsherkenning tourniquet
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Biometrische Vingerafdrukrfid Turnstile de Bureaubouw Glasturnstile Deur
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Duurzame van de de Barrièrepoort RS485 van de Roestvrij staalschommeling de Haventurnstile Barrièrepoort
| Grootte van product: | 380 (L) *280 (W) *1000 (H) (MM.) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug automatische slagboompoort |

