Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Waterdichte Binnen & Buiten Voetgangers Biometrische Toegangscontrole Draaihek Swing Barrier Gezichtsherkenning Draaihekken
| Snelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Kanaalbreedte: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
De Poortturnstile van de ingangshoge snelheid Barrière voor Vip Cliënten, Gezicht of Kaartjeserkenning
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| vleugelmateriaal: | Acryl |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Thermische van de de Erkenningsklep van het Scannergezicht de Barrièreturnstile
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60 cm of (90 cm op maat gemaakt) |
Anti Volledige de Hoogteturnstile van het Ponsen0.6s Aangemaakte Glas
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Turnstile van de Snelheidspoort Anti De steel verwijderende van de Ingangsturnstile zonder contact van de Schommelingssupermarkt
| Richting: | Enig of tweerichtings |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge veiligheid optische tourniquets Gezichtsherkenning Toegangscontrole Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
SS304 Veiligheid Toegangscontrole Beheer Flap Barrier Gate Turnstile Security Gate Voor treinen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
OEM Logo Schuifdraai / QR Code Nfc Gym Door / Security Swing Barrier Gate voor de openbare lobby
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
NFC-de Poortturnstile van de Kaartensnelheid Tweerichtings Optische Turnstile Kleppoort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |

