Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Van de dubbel-kernbeweging/Passage Turnstile van de Indicatorschommeling Poort onder IC/Identiteitskaart, de Controle van het Kaartjessysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Brug automatische slagboompoort |
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
Dubbele van de het kanaal elektro veilige bibliotheek van de deurtoegang tweerichtings de ingangsturnstile met streepjescode rfid zet om
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Van het het IdentiteitskaartToegangsbeheer van Outdoor&Indooric Geschilderde de Schommelingspoort, Eersteklas Schommelingspoort
| puntnaam: | Geschilderde Schommelingspoort |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Verpakking Details: | het geval/het krat van carton+wooden |
Turnstile van de het Gezichtsdriepoot van bi Richtingss304 Biometrische Poort
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
|---|---|
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
De Driepootturnstile van het douaneroestvrije staal de Poortbarrière van de Poortsnelheid voor Openbare Hal
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Automatisch Veiligheids Draaiend Turnstile Enig Steeg Biometrisch Toegangsbeheer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Het semi automatische Driepootturnstile Systeem van het PoortToegangsbeheer met RFID-Lezer
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Voetgangerstrijpaal Draaipoort Toegangscontrole van hoge beveiliging Voor sportscholen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Hoge beveiliging 110v voetgangerspoort toegangscontrole twee manieren voor sportscholen
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Op maat gemaakte OEM-beveiligingspoort met draaischijf, enkelvoudige poort, 304 standaard roestvrij staal
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |

