Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
RFID-Turnstiles van de de Vingerafdruk Gezichts Volledige Hoogte van het Kaartqr code voor Stadion Openluchtip62
| Grootte van het product: | 2400*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
60cm Automatische China van het de Vingerafdrukgezicht van het Fabrieksqr code Turnstiles van de de Erkenningsingang Poorten
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Duurzame Moderne Turnstile Barrièrepoort Waterdichte RFID voor Veilige Metro
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Op zwaar werk berekende Ingangsturnstile het Roestvrije staal Tweerichtings Robuuste Barrière van Veiligheidsdeuren
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Dubbele Voetturnstiles van de Stegen Volledige Hoogte Biometrische Toegang voor Woon
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Binnen/Openlucht Dubbel Wing Pedestrian Turnstile Gate 900mm het Materiaal van het Breedteroestvrije staal
| steeg: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
Roestvrij staal 304/316 Gezichtserkenningsturnstile Semi Automatisch/Volledig Automatisch/Handboek
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| steeg: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
Automatische ingang snelheid Flap Security Turnstile Barrier Gate voor Natatorium
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Automatische inductie snelheid lijn draaibank met kaart zwaluw / gezichtsherkenning
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
Binnen- en buitenweg voor voetgangers snelle snelheidsspoorwijk met gezichtsherkenning
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | snelheidsgasse draaibank |

