Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
RFID-de Hoogteturnstile van het Kaartgezicht Volledige Hoge Veiligheids Enige/Dubbele Steeg voor Gevangenis
| Grootte van het product: | 1630x1580x2300mm of maat |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
De Veiligheidsturnstile van de vingerafdruk Gezichtserkenning Hoge Volledige Hoogte Openluchtip62
| Grootte van het product: | 1500*1350*2260mm of maat |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type: | Hoge Veiligheidsturnstile |
Schone Zaal ESD van het Ingangspersoneel Turnstile van de Meetapparaatklep Poort voor Pols en Voetriem
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
TCP/IP Snelle Turnstile van de de Snelheidspoort van de Pas Autoveiligheid met RFID-Lezer gelijkstroom 24V
| Naam van het product: | 304 SUS snelheidspoort met draaischijf |
|---|---|
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Pakketgrootte: | 1480*380*1080 mm |
Dubbele van de het kanaal elektro veilige bibliotheek van de deurtoegang tweerichtings de ingangsturnstile met streepjescode rfid zet om
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Het Stationturnstile van de passagegymnastiek Deur Multi Aanvaardbare Acess
| Productnaam: | Driepootturnstile voor Gymnastiek |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | Gymnastiek, pretpark, stadion, pulic gebied, de bureaubouw, club, enz. |
| Brutogewicht: | 70KG |
50w binnen Openluchtturnstile Web Gebaseerde IP Biometrische Acess Geautomatiseerde Veiligheidspoorten
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*300*1000mm |
| Netto gewicht: | 80KG |
Van de de Taillehoogte van het Toegangsbeheersysteem de Driepootturnstile Aangepaste Poort
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
RFID-turnstile van de Klepbarrière veiligheidspoort met Stemherinnering en alarmfunctie
| Productnaam: | RFID-de poort van de klepbarrière met Stem Snelle Functie en alarmfunctie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
Al elektrische mechanische Poort van de Schommelingsbarrière, turnstile van de Woonplaats half hoogte toegangsbeheer
| Productnaam: | De alle-elektrische mechanische poort van de schommelingsbarrière in Woonplaatstoegangsbeheer |
|---|---|
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 1 tweede |

