Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1030 producten.
De unieke Waterdichte Jonge geitjesturnstiles Veiligheid van de Poort Dubbele Steeg controleert Geen Aanraking met Muntstukacceptor
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
RS485 de Klepturnstile van TCP IP Turnstile van de het Vermaakveiligheid van de Poortschool Poort
| Doorgangsbreedte: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
Semi Automatische Biometrische Volledige Hoogteturnstile het Roestvrije staalturnstile van de 90 Graadomwenteling
| Productgrootte: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
Turnstile van de staalveiligheid Poortsupermarkt Automatische het Openen Schommelingsturnstile Poort
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Roestvrij staal 304/316 RFID-Turnstile Poort Brushless Motor van 30 - 40 Personenmin with gelijkstroom
| Naam: | Turnstile Gate |
|---|---|
| Voeding: | AC110~240 V |
| Beschermingsniveau: | IP54 |
Semi Automatisch Gezichtserkenningsturnstile Roestvrij staal 304 Turnstile 1200*280*1000mm
| Sollicitatie: | Binnen / buiten |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
Buiten evenement FCC Swing Gate Draaibord Volledig automatisch 316 roestvrij staal
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Bi-directionele tweestraal met gezichtsherkenning voor scholen
| DIMENSIE: | 1200(L)*280(B)*900(H)MM |
|---|---|
| Type: | Handmatig of semi-automatisch / volautomatisch |
| Compatibel: | Gezicht / RFID / Vingerafdruk / Munt / QR-code |
Modieuze van de de Poort Hoge Werkende Snelheid van de Veiligheidssnelheid het Glasturnstile voor Openbare Dienst
| Productnaam: | 304 SUS snelheidspoort met draaischijf |
|---|---|
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
jat turnstile van het kaarttoegangsbeheer poort voor rolstoel
| Doorgangsbreedte: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Applicatie: | Fabriek, grens, plant, school, sportschool |
| Lengte zwenkpaneel: | 35~90cm per stuk |

