Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ controlled access turnstiles ] bij elkaar passen 1015 producten.
De supermarktuitgang/de ingangshoge snelheid en het anti spoedalarm van het poortToegangsbeheer functioneren
| Productnaam: | Het mechanismepoort van de de LEIDENE tweerichtingsklepbarrière van RFID voor de bureaubouw museum |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
Muntstuk het symbolische metro driepootturnstile beheer van de de softwarebetaling van SDK van het toegangsbeheersysteem
| Huismateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte van de doorgang: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | Turnstile van de muntstuk symbolische driepoot |
De muntstuk In werking gestelde Toilet en busdriepootturnstile knoop van de Poortafstandsbediening
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Outputsignaal: | standaardrelaissignaal |
Turnstile van de de Gevangenis hoge volledige hoogte van Indonesië barrière één spooringang
| Productgrootte: | 1630(L)*1500(B)*2300(H) mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Eenvoudige ingang volhoogte draaibank |
De Barrièrepoort van de passage optische Klep, turnstile van de de Bus half hoogte van bi richting correct Alarm
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Digitale Gezichtserkenningsturnstile, het Systeem van het de PoortToegangsbeheer van de Schommelingsbarrière
| Productgrootte: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
Automatische Voet Glijdende Turnstile IP54 van de Snelheidspoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Glijdende Turnstile van de Snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Van de de Barrièrepoort van de hoge snelheidsveiligheid Automatische Elektro het Dropboxturnstile voor Buitendeur
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Turnstile van de de Klepbarrière van de diapoort Intrekbare Vleugels met het Systeem van de Gezichtserkenning
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Solenoïde die Turnstile van de 90 Graadomwenteling Mechanisme sluiten
| Productgrootte: | 210(L)* 135(B)* 225(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |

