Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 751 producten.
Intelligente Voetesd Klepturnstile 304 Roestvrij staal
| Productnaam: | Esd Klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Wapenlengte: | 51cm |
Van de de Kaartlezer van het streepjescodesysteem RFID turnstile van Access Control voor Toerisme/Sporten
| Naam van het product: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De antiluchthaven leidde de Biometrische Turnstile van de Staartveiligheid Barrière Vertoning voor School/Hotel
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Vingerafdrukesd Streepjescode identiteitskaart/IC-de Driepootturnstile van Rfid van het KaartToegangsbeheer voor Metropost
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatisch Driepootturnstile Poort, de Roterende Gecontroleerde Erkenning van de de barrièrevingerafdruk van het dalingswapen
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Geleide directe dubbele van de het kanaalpoort van de qrlezer het Toegangsbeheerturnstiles antitailgating
| Productnaam: | Android 2D Barcode Scanner Draaibord |
|---|---|
| Type: | Semi -automatisch |
| Sollicitatie: | Buiten binnen |
Populaire 2D Qr-de Barrièrepoort van de Codeklep met Software Sdk/Ingangsturnstile Veiligheidspoorten
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Sollicitatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Verenigbaar: | 2D -code, QR -code -lezer, streepjescodesysteem |
Van de het Gebieds Volledige Hoogte van de 120 Graadomwenteling Unsupervised Voetganger van het de Poortrfid Toegangsbeheer
| Grootte: | 2760*1350*2350 mm |
|---|---|
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Bevindende Volledige Automatische van de Poortrfid van de Klepbarrière de Kaartlezer Security Metal Detector
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
8 inch LCD scherm ESD draaihek systeem met voetpedaal en polsband
| DIMENSIE: | L1200/1400xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |

