Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ gate management system ] bij elkaar passen 750 producten.
M1 Turnstile van Pedestrian Vertical Tripod van de Kaartlezer Draagbaar PoortToegangsbeheer
| Type: | verticale driepootturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420mm (l) * 330mm (w) * 980mm (h) |
| Pakketgrootte: | 500mm (l) * 410mm (w) * 1060mm (h) |
Gaan Turnstiles van het gepaste kleur Witte Toegangsbeheer snel de Snelheidspoort over van de Schommelingsbarrière
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Volautomatische RFID-draaikruis
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Het dubbele Turnstile van de Motor Volledige Automatische Intrekbare Luchthaven Mechanisme van de barrièrepoort
| Type: | Dubbele turnstile van de motorklep |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
IP54, binnenshuis- en buitenstation
| Productnaam: | Mifare Card Statieftourniquet |
|---|---|
| Maat: | 430*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
OpenluchtToegangsbeheerturnstiles Antiroestroestvrij staal met LEIDENE Lichten
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Gym Check in draaibank met qr en barcode lezer Swing Entrance Draaibank Voor toegangscontrole stadion
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart, QR -code |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232 |
Automatische van de de Barrièrepoort van de Veiligheids Intelligente Klep ODM/OEM Intrekbare Gebruikersvriendelijk
| Naam: | Intrekbare Klepbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Anti Volledige de Hoogteturnstile van het Ponsen0.6s Aangemaakte Glas
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
ESD Turnstile Systeem met Builit in van de van de bron 8 Duimcomputer Turnstile van Boday ESD Menselijk Lichaamsstatica Menselijke
| Naam van het product: | ESD-draaienstelsel |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

