Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ pedestrian security gates ] bij elkaar passen 365 producten.
Binnen- en buitenweg voor voetgangers snelle snelheidsspoorwijk met gezichtsherkenning
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | snelheidsgasse draaibank |
Intelligente van de het Toegangsbeheerveiligheid van gelijkstroom 24V de Schommelingspoort, de Poorten van de Luchthavenschommeling
| Productnaam: | toegangsbeheerturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de de Vingerafdrukschommeling van de glasdeur van de de Barrièrepoort van de de Hoogteklep Volledige Turnstile Wing Barrier
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Turnstile van de het Metaalschommeling van de veiligheidsdetector Systeem van de Poort het Automatische Toegang voor Metro
| Vorm en afmeting van de deur voor metaaldetectie: | 2220 H × 820 W × 550 (diepte) (mm) |
|---|---|
| Slaagpercentage: | Meer dan 60 personen per minuut |
| Applicatie: | binnen- of buitenruimte (waterdicht) |
RFID-Turnstile Turnstile van het de Gymnastiek Autoterugstellen van het PoortToegangsbeheer Barrièrepoort met geringe geluidssterkte
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Voetturnstile van de Taillehoogte Enig/Tweerichtings voor Speelplaatsen en Themaparken
| Applicatie: | Bureau/de Ingang van Certer van de gymnastiekgeschiktheid |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP54 |
| Maat: | Standaard of aangepast |
Gevangenis Twee Turnstile van de Passageklep de Deur Hoge Veiligheid van het Poort Automatische Glas
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Van de het Gezichtserkenning van de streepjescoderfid Temperatuur de Driepootturnstile Poort
| Identificatieafstand: | 0,3-0,5 m |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Uiterlijk materiaal: | Kast van aluminiumlegering, paneel van gehard glas |
Roestvrijstalen Flap Barrier Gate 550-600mm Doorgang met ESD Tester
| Doorgangsbreedte: | 550mm600mm |
|---|---|
| Snelheid: | 30-40 personen/min |
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
Hoge beveiliging optische draaihek speed gate met 1400x300x1000mm kast en DC12V voeding
| Toegangscontroletype: | RFID -kaart, QR -code |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |

