Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Intelligente RFID-Turnstile van de Kaartklep van de de Vingerafdrukschommeling van de Poorthoge snelheid de Barrièrepoort
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W200*H1000mm |
Waterdichte Binnen & Buiten Voetgangers Biometrische Toegangscontrole Draaihek Swing Barrier Gezichtsherkenning Draaihekken
| Snelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Kanaalbreedte: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
De Driepootturnstile van de Gezichtserkenning Infrarode Poort zonder contact
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Garantie: | Eén jaar |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
ESD van het het Kanaalroestvrije staal van het antisnuifjeesd Turnstile Poortsysteem Dubbele Manchettest
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Unidirectionele tourniquet toegangspoorten QR-code RFID-lezer Toegangscontrole tourniquet poort
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Voetdriepootturnstile Poort volledig Automatisch Toegangsbeheer 3 Wapen voor Stadion
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de de Veiligheidsbarrière van het verkeersparkeren van het de Poortvoertuig 24V gelijkstroom de Lezer van de Motorrfid
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
RFID-kaartlezer Beveiligingsstatief Draaipoort Semi-automatische toegangscontrole
| Mededeling: | RS485-communicatie |
|---|---|
| Applicatie: | openlucht, hotel, luchthaven |
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
Waterdicht woonhuis Swing Turnstile Gate Electronic RFID Barrier Gate voor gym
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
De draaiende Turnstile van de Veiligheids Volledige Hoogte Systemen van de Snelheidspoort met Kaartlezer System
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 1630*1500*2300mm (MM.) |
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |

