Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
SUS304 Voetgangerstoegangsbeheersing Draaipoort
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Kantoorgebouw QR-code tourniquet NFC-kaartlezer Swing tourniquet Gate
| Maat: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
De Snelheidsturnstile van de mechanismegelijkstroom Brushless Motor het Glasbarrière van de Poort Automatische 1.8meter Hoogte
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
De intelligente Turnstile van de de Barrièrepoort van de Gezichtserkenning Voet Glijdende Lezer van het Poortqr code
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Office Swing Turnstile Gate Gezichtsherkenning Toegangscontrolesysteem Swing Barrier Gate
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1400*W120*H1000mm |
Turnstile van de drie Wapendriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | ≤600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |
Gevangenis Twee Turnstile van de Passageklep de Deur Hoge Veiligheid van het Poort Automatische Glas
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Van de de Klepbarrière van Bi van de GYMNASTIEKingang Richting van de de Poortsus304 NFC Scanner Voetturnstile Poort
| rijstrookbreedte: | 550~900mm |
|---|---|
| Controlemodus: | De verre Kaart van het Vingerafdrukkaartje |
| Maat: | Standaard of aangepast |
Hoogwaardige dubbelkanaal toegangscontrole draaistoring Poort Volle hoogte draaistoring Voor buiten
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |
RS485 600mm de Lezer Tripod Turnstile Gate van het Passagekaartje
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |

