Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Hoogwaardige dubbelkanaal toegangscontrole draaistoring Poort Volle hoogte draaistoring Voor buiten
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |
8-inch LCD ESD Tester Draaiwielpoort 1200mm roestvrij staal
| Grootte van de draaibank: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| ESD -pedaalmaat: | 400 mm (w) x 420 mm (l) x 20 mm (h) |
| Opnamecapaciteit: | 100.000 of meer |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Volledige de Hoogteturnstile van de roestvrij staalgang met Noodsituatieingang
| Grootte van product: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Hoge beveiliging Dual Access Full Height Turntile |
Esd Turnstile van de het Wapenschommeling van de Kaartlezer RS485 SUS304 90cm Poort
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
Magnetische het Toegangsbeheerturnstile van RS485 SS304 IP54 Poort
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Drie armlengte: | 51 cm |
| Doorgangssnelheid: | 25~32 personen/min |
Supermarkt Eenrichtingsverkeer Handmatige schommeling Voetganger Draaipoort 90cm Lang kanaal
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), binnen en buiten met schuur |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
Van de antipaniek Voetturnstile Poort LEIDENE ESD Verkeerslichtenbegeleiding Turnstile Poortsysteem
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
500mm - 600mm de Driepootturnstile van de Passagebreedte Poort AC110 - 240V-Voeding
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | roestvrij staal 304/316 |
Mensen Teller Schuifwiel Poort QR-code Draaiwiel Voor Ingang Lobby
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |

