Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De draaiende Turnstile van de Veiligheids Volledige Hoogte Systemen van de Snelheidspoort met Kaartlezer System
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 1630*1500*2300mm (MM.) |
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
De multifunctionele Klepturnstile Poort van de de Veiligheidsscanner van het Poortgezicht Erkende Toegangsbeheer
| Sollicitatie: | vervoerprijsinzameling, kaartjespost, Bureau |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 30~40 personen/min |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Enige de Hoogteturnstile van Ingangsrotrary Volledige Poort 304 Roestvrij staal voor Gevangenis
| Productgrootte: | 1500 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Type: | Eenmalige ingang |
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
De waterdichte Turnstile van de Veiligheidsdriepoot Erkenning van het Poort Standalone Gezicht voor Bibliotheek
| Grootte van product: | 1400*200*1000 mm /Aangepast |
|---|---|
| Het normale het werkleven: | > 5000000 Times |
| Gewicht: | 65 kg |
Hoge snelheid glijdende tourniquet poort halve hoogte met QR-code / RFID-toegangscontroller
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
Elektrische Turnstile van de Schommelingspoort Turnstiles van de het Systeem Voetveiligheid van de Ingangscontrole
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Toegangscontrole Beveiliging flap gate barrière Automatische draaibanden met Qr code reader
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Binnenshuis buiten |
Automatische halfhoog draaihek met roestvrij staal 304 IP54 bescherming en 0,4s barrière open/sluit tijd
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Kaart van twee turnstile van de de Gevangenis de Volledige Hoogte van de deurtoegang veiligheidspoorten RFID en Vingerafdrukcontrole
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Type: | Twee deuren toegang volhoogte draaibank |
| Netto gewicht: | 200 kg |
Biometrische Voetturnstile van SS316 RS485 Poort voor Luchthaven
| Grootte van product: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 316 roestvrij staal |

