Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
OEM Logo QR Code Schuifpoort Turnstile Beveiliging Swing Barrier Poort Voor Openbare Lobby
| Werkomgeving: | binnen/buiten,-10-70 graden |
|---|---|
| Voeding: | 100~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
Roestvrij staal 304 ESD draaistor met 24 maanden garantie en 1200*280*1000 mm afmetingen
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Dimensie: | 1200*280*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |
Duurzaam Automatisch Turnstile Brugtype van het Poort Openlucht Antiroest Autoterugstellen
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van gelijkstroom Brushless Gemotoriseerde Automatische Turnstile van het Poortrfid Toegangsbeheer
| Doorgangssnelheid: | 40 personen/min (normaal open) |
|---|---|
| Front LED-scherm: | Kan worden aangepast |
| Werkomgeving: | Binnen / buiten (schuilplaats), -10-50 ℃ |
Van de het Toegangsbeheerdaling van RFID het Wapenpoort die Turnstile van de 3 Wapen Draaiende Driepoot Poort roteren
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Stadion/Gymnastiek/Overheids de Automatische Systementurnstiles Poort van de de Hoge snelheidsbarrière van Ce
| Grootte van product: | 1500L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Turnstile van de de Cilindersnelheid van TCP IP RS485 SUS304 Poort
| Type: | NO\NC\COM, Volledig automatisch |
|---|---|
| Voeding: | AC100V-240V |
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
2 de Driepootturnstile van de kanalen Infrarode Antisprong Poort Zonder contact
| Materiaal: | 304 het roestvrije staal, dikte is niet minder dan 1.3mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Armlengte: | 510 mm |
Drie Stegen 2250mm de Volledige Hoogteturnstile in tegenovergestelde richting Geleide Scanner van het Poort Biometrische Gezicht
| Productgrootte: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
168mm Slanke Cilindrische van het de Poort Acrylwapen van de Schommelingsbarrière Turnstile van de de Streepjescodesnelheid Poort
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |

