Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
App Turnstile van de Code de Scanner Gecontroleerde Metro Roterende Poort van de het Wapenbarrière van Dalingstype drie
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Automatische tweeweg hoge snelheid flap barrière draaibank met 0.2s open/sluit tijd en RS-232 RS485 communicatie
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
90 cm breed schommelgaten met biometrische toegangscontrole
| Glijdende snelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Voeding: | AC 100-240V |
| lijnbreedte: | 90 cm (of aangepast 90~120 cm) |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Geborsteld van de Poortqr van de Roestvrij staal Volledig Hoogte van de de Codescanner Voet het Kanaalbeheer
| Productgrootte: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Doorgangsbreedte: | 60 cm (of op maat gemaakt) |
CE-goedgekeurde RFID-poortlezer Flap Barrier Poort Toegangscontrolesysteem Beveiliging Turnstiles Poort
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Controlemodus: | De verre Kaart van het Vingerafdrukkaartje |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 |
Dik 1.5mm TCP/IP slimme esd van toegangselectrics de hoogteturnstile van de ingangs enige taille met nfcveiligheidssysteem
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Voetbal Uitgang Elektrische Volledige Hoogte Draaikruizen
| Dimensie: | 1500 (L) * 1350 ((W) * 2300 (H) |
|---|---|
| Controletype: | handmatig of elektrisch automatisch |
| Ingang: | enkel- of dubbelgangkanaal |
Verticale volledig-auto de driepoot kaardt turnstile van de Gynasiumingang/nfc het systeem van de de scannerdeur van de gezichtscamera
| Applicatie: | Binnen/buiten met tent, gezelschap |
|---|---|
| Vermogensspanning: | AC220V/110V±10%, 50Hz/60Hz |
| richting van het passeren: | Eenrichtings- of tweerichtingspas |
Buiten Verplaatsbare Bewakingscabine Roestvrij Staal Waterdicht
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Wanddikte: | 1.0mm Roestvrij staal |
| Wandbekleding: | 15mm Multiplex |

