Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Driehoeksomwenteling 304 SS LEIDENE Driepootturnstile Poort met de Sensoren van de Gezichtserkenning
| Mededeling: | RS485-communicatie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 25-30 personen per minuut |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
IS9001 driepootturnstile Poort
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Turnstile van de de Vingerafdruktik van mechanismezk RS485 Poort 0,2 Tweede
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
| Garantie: | 1 jaar |
Bi richting de Post enige turnstile van de Luchthavensmetro, Automatische Draaiende Deur
| Grootte: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
jat turnstile van het kaarttoegangsbeheer poort voor rolstoel
| Doorgangsbreedte: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Applicatie: | Fabriek, grens, plant, school, sportschool |
| Lengte zwenkpaneel: | 35~90cm per stuk |
RFID/2D Turnstile van het Lezers Volledige Lichaam de Omleidingsdeur van het Roestvrij staal1.1mts Brede Magnetische Slot
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 3100*1400*2250 mm (mm) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Van het de Vingerafdrukaftasten van de fabrieksingang van de de Schommelingsbarrière de Poort Antistatische ESD Omslagriem
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2m-2.2m |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Mechanisch Roterend Volledig Lichaamsturnstile Automatisch de Duwroestvrij staal van de Deurhand
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Voeding: | AC220V/110V |
Volledig Automatisch RFID-van de Toegangspoorten van de Snelheidsveiligheid het Roestvrije staal Hoog Schot voor Luchthaven
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1500*W200*H1000mm |
Turnstile 1.5m Brede Vingerafdruklezer Electronic Full Height van de Busstation Volledige Hoogte
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 1500*1400*2250 mm (mm) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |

