Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 746 producten.
Tweerichtings al elektrische mechanische Driepootturnstile Poort voor de toneelpost van de vlekschool
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van de de Sensorcilinder van RFID/van IRL voet de barrièrepoort voor Woongemeenschap
| Grootte van product: | 1200*168*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Voetbarrièrepoort |
Automatische Turnstiles van de Driepoot Halve Hoogte Poort, ingangsmetro turnstile voetcontrole
| Productnaam: | Esd driepootturnstile barrière met van de qrstreepjescode en vingerafdruk scanner en RFID-lezer |
|---|---|
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Turnstile van de de telefoon apps Driepoot van de taillehoogte Mobiele Poort, de bureaubouw turnstile veiligheidspoorten
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | turnstile van de drie wapendriepoot |
Veelvoudige Turnstile van de de Snelheidspoort van de Kanaalgymnastiek met Gezichtserkenning/NFC voor Art Gallery
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*85*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Intelligente Turnstile van de Veiligheidsdriepoot Poort 220V/110V-het Werk Macht
| Productnaam: | 304 SUS driepotige draaibank |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
Elektronische de Barrièrepoort 600mm van de Veiligheidsklep Systeem van het Breedte het Slimme Toegangsbeheer
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Op zwaar werk berekende Drie Turnstile van de Wapendriepoot Verticale Turnstile van de Poort Halve Hoogte Veiligheidssystemen
| Productnaam: | Halve Turnstile van de Hoogtedriepoot |
|---|---|
| Plaats van toepassing: | Vermaakpark, stadion, openbare ruimte, park, kantoorgebouw, club, enz. |
| Bruto gewicht: | 70 kg |
Automatisch Park, Club, de Driepootturnstile van de Postingang Mechanische Breedte 600 van de Poortpassage MM.
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

