Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
1 in 1 uit Automatische het Toegangsbeheerturnstile van de Klepbarrière NFC Pas van de Poorthoge snelheid
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
304 roestvrij staal volhoogte draaistoring poort enkelgang met barcode scanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Dubbele Turnstiles van het motorToegangsbeheer rfid kaart voetturnstile poort
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Antitailgating Biometrische Turnstile van de Handicaptoegang Poort
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Passerende snelheid: | 40 mensen/min |
Turnstile van de het Gezichtsdriepoot van bi Richtingss304 Biometrische Poort
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
|---|---|
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
RFID/Turnstile van het het AftastenToegangsbeheer van Fingperint/van het Gezicht Poortoem ODM voor de Bouw
| Grootte van product: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Staal |
| Open snelheid: | 3-10S |
Elektronisch aanwezigheidssysteem ESD Gate Roestvrijstalen draaibare driepoot tourniquetpoort
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Slimme Mechanismeesd de Klepturnstile van de Poort Biometrische Scanner Poort met Vrije Software
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
OEM driepoot draaibank met 25-30 personen/min Doorgangssnelheid 55-60 cm Doorgangsbreedte en 1,2-1,5 mm Stalen dikte
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
De Veiligheids Volledige Hoge past Turnstile van de fabriekslevering, Volledige Hoogteturnstile met RFID/Biometrisch Systeem aan
| Grootte: | 2760*1350*2350mm ((kan aangepast worden) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal / 202 staal / 316 staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |

