Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Turnstile van de het Roestvrije staal Automatische Driepoot van de taillehoogte Poort Tegenfunctie met de Controle van de Lezingskaart
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1080 mm (H) |
Luchthavenmetro Intelligent Turnstiles van de Glasingang de Vormontwerp van Nice
| Grootte van product: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*410*1080 mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
De Poort van de lezersbaffle flap barrier van de Qrcode, Gymnastiek/stadionturnstile poortsystemen
| Productnaam: | Van de de codelezer van Qr van de alarmfunctie de barrièrepoort van Baffle Flap voor Gymnastiektento |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
zk de hoogte van Half van de toegangslezer of Volledige Hoge Turnstile Intrekbare Glasbarrière, snelheidspoort voor binnentheater
| Grootte van product: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Richting: | zowel binnenkomst als bestaan |
| Breedte van het pad: | 600 mm |
Roterende voetrfid Turnstile van de wapendriepoot Poort, anti spoedalarmfunctie
| Productnaam: | Concurrerende Turnstile van de Prijsdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*300*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van het mechanismeToegangsbeheer Driepootturnstile de Lezer Entrance And Exit van de Poortstreepjescode
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Dubbele Biometrische Turnstile van de Kernvingerafdruk Poort, Snelle de Barrièreturnstile van de Pasklep met Software
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Turnstiles van de de Gymnastiek Automatische Ingang van de sportententoonstelling met RFID-de Vingerafdruk van het Kaartqr code
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Gym-ingangsdraaier |
Al elektrische mechanische Poort van de Schommelingsbarrière, turnstile van de Woonplaats half hoogte toegangsbeheer
| Productnaam: | De alle-elektrische mechanische poort van de schommelingsbarrière in Woonplaatstoegangsbeheer |
|---|---|
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 1 tweede |
Ce de Driepootturnstile van de 120 Voltvoeding Poort met Muntstukcollector, het Stabiele Werken
| Grootte van product: | 420 mm (L) * 330 mm (B) * 1000 mm (H) |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 520 mm (L) * 430 mm (B) * 1100 mm (H) |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |

