Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
De Driepootturnstile van de werkplaatsingang het Gezichtserkenning van het Poort niet Contact met de Maatregel van de Lichaamstemperatuur
| CPU: | Quad Cortex-A17-processor, 1,8 GHz-frequentie |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 5.1 |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Halve van de de Veiligheidsklep van het Hoogteprestige Turnstile van de de Poort Tweerichtings Intelligente Klep met Rfid-het Systeem van de Deuringang
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Turnstile van Foxconn ESD van de wereld grootste fabriek leverancier, ESD Testturnstile Poort voor fabrieksingang
| pedaal grootte: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (H) 20 mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 0.01-1000MΩ, nauwkeurigheid ± 5% |
| Productnaam: | Automatische ESD van de Toegangsbeheerdriepoot Turnstile |
RFID-de Driepootturnstile van het Etiketteringssysteem Elektronische Poort voor Goedgekeurd Toeristence
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Goedgekeurd veiligheidsce/Snelle Reactie/Automatische Driepootturnstile Poort met van de Vingerafdrukqr code/Streepjescode Systeem
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
| Pakketgrootte: | 1280mm (l) * 360mm (w) * 1060mm (h) |
Kantoorgebouw halve hoogte draaibanden poort
| Productnaam: | driepotige draaistok |
|---|---|
| Maat: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
RFID-Driepootturnstile Poortmechanisme, de veiligheidssystemen van de Roestvrij staalingang
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 980mm (h) |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Sterke Enige van de de Barrièrepoort van de Steegschommeling Anti het Snuifjefunctie voor Bagagetoegang
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
De aangepaste Barrière van de de Schommelingspoort van de Grootte Halve Hoogte Roestvrije met Kaartlezer
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Tweerichtings de Poort glijdende mechanisme van de Schommelingsbarrière/busstation voetveiligheidspoorten
| Productnaam: | Lange de barrièrepoort van de levensduurschommeling met het wijzende op systeem van IRL in afstandsb |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Materiaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |

