Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Hoge Tweerichtingsturnstile Volledige Automatische Turnstiles van de Klep Voet Halve Hoogte Barrièrepoort
| Richting: | Bidirectionele/enkele richtingspas |
|---|---|
| Schermweergave: | Optioneel |
| Type: | enkele vleugel of dubbele vleugels |
Snelheid Twee Turnstiles van de Steeg de Halve Hoogte Intrekbare Poort van de Inputbarrière
| Maat: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | 304 roestvrij staal |
| Sollicitatie: | Toegang / uitgang van carport, hotel, huis |
De poort van de de hoge snelheidssteeg van China rfid slingert Turnstiles van de barrière Halve Hoogte voor voetinputtoegang
| Passerende snelheid: | 50 personen/min. (IC-kaart) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
Vingerafdruk Volledig automatische schommelende draaibank Barrière Menigte toegang voor luchthavens
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
304 roestvrijstalen draaibank toegangscontrole met 0,4s barrière open/sluit tijd en RS485 communicatie voor 30-40 personen/min
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, gezichtsherkenning |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
De Poortturnstile van de ingangshoge snelheid Barrière voor Vip Cliënten, Gezicht of Kaartjeserkenning
| Grootte van product: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| vleugelmateriaal: | Acryl |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
CE Approved Bi-Directional Steel Gate Turnstile with Smart Card RFID Interface and IP54 Protection
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Motor van de de Poort24v Borstel gelijkstroom van de onaanraakbare Handicapturnstile Cilinder de Automatische Barrière
| Productnaam: | Automatische schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | zuildiameter 168 mm, hoogte 1000 m |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische Turnstile van de Lichaamsopsporing Klepbarrière 304 SS de Lezer van de Gezichtserkenning RFID
| Vleugelpaneel: | Rode / blauwe / transparante / zwarte kleur |
|---|---|
| Voeding: | 100-240V ((AC) |
| Doorvoerpercentage: | 35 tot 40 personen per minuut |
Aangepaste Rfid-Halve Hoogte Één Steeg 850mm van Lezersswing gate turnstile Breedte
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie: | Bank, ziekenhuis, luchthaven, kantoor |
| Doorgangsbreedte: | 6001200mm |

