Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Ingang en Uitgangs Automatisch de Poort Intelligent Roestvrij staal van de Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Roestvrij staalhoogtepunt - autorfid-Turnstile de Barrièrepoort van het Dalingswapen voor School/Bibliotheek/Theater
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 165mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Type: | Wapen van de Toegangsbeheer het Automatische Daling |
| Grootte van productCommunicationhaven: | RS485, TCP/IP |
RFID/2D Turnstile van het Lezers Volledige Lichaam de Omleidingsdeur van het Roestvrij staal1.1mts Brede Magnetische Slot
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 3100*1400*2250 mm (mm) |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Mechanisch Roterend Volledig Lichaamsturnstile Automatisch de Duwroestvrij staal van de Deurhand
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Voeding: | AC220V/110V |
IP62 de openlucht AntiroestToegangsbeheerturnstile Volledige Hoogte van het Poortroestvrije staal
| Productgrootte: | 1500*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Type: | Dubbele Turnstile van de Toegangs Volledige Hoogte |
Roterend Taille Hoog Turnstile Turnstile van het Dalingswapen ESD Driepootsus 304 Roestvrij staal
| Netto gewicht: | 45 kg |
|---|---|
| Jat Kaart: | Optioneel |
| Woningmateriaal: | Verticale draaibank van roestvrij staal |
304 roestvrij staal Tweerichtings Gezichts Recognitive Turnstile Poort voor Publiek
| Productnaam: | Gezichts Recognitive Turnstile Poort |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200 / 1400*280*1000mm |
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Ce keurde Anti Meeslepende Klepbarrières 304 Roestvrij staal TCTP/IP, RS485 goed
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
De Hoogteturnstile van de roestvrij staalveiligheid Volledige Poort met Elektrisch Mechanisch Beheer
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
|---|---|
| Grootte van product: | 1630*1500*2300mm (MM.) |
| Pakket: | 3 verpakkingen, 7 CBM |

