Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
316 / 304 Volledige de Hoogteturnstile van de roestvrij staaltoegang voor Gevangenis, Bank, Bouwwerf
| Grootte: | 2060mm*W1200mm*H2300mm (kan douanegrootte zijn) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | 4 pakketten, 10CBM |
Volledige de Hoogteturnstile van de roestvrij staalgang met Noodsituatieingang
| Grootte van product: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Hoge beveiliging Dual Access Full Height Turntile |
Van de het alarmfunctie van driepootwapens van de de draaistijl van de deur biometrische IC de kaartvingerafdruk
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Productnaam: | Turnstile van driepootwapens van de functie biometrische IC van het poortalarm de kaartvingerafdruk |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
304 roestvrij staalesd Voetturnstile Intelligente Barrièrepoort
| Productnaam: | Esd Barrièreturnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Openluchtturnstile van het Ingangsqr code de Erkenningsturnstile van het Vingerafdrukgezicht
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
Intelligente Voetesd Klepturnstile 304 Roestvrij staal
| Productnaam: | Esd Klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Wapenlengte: | 51cm |
Turnstile van de roestvrij staalveiligheid Poort
| Toepassing: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Afmeting: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Stroomvoorziening: | AC100V-240V |
304 roestvrij staal volhoogte draaistoring poort enkelgang met barcode scanner
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
De geïntegreerde Driepootturnstile Poortgelijkstroom Brushless Kaart jat Ingangsmachine
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |

