Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Enige de Hoogteturnstile van Ingangsrotrary Volledige Poort 304 Roestvrij staal voor Gevangenis
| Productgrootte: | 1500 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Type: | Eenmalige ingang |
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
ESD van het het Kanaalroestvrije staal van het antisnuifjeesd Turnstile Poortsysteem Dubbele Manchettest
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Van de de Barrièrepoort van hoge snelheidsedestrian het Systeem van het het Roestvrije staalToegangsbeheer voor Restaurantzaal
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
304 roestvrij staal flap draaibank met geborstelde motor en LED lichtkleur optioneel voor aanwezigheid record
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie -interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Modieuze Turnstile van de de Klepbarrière van het Ontwerproestvrije staal Passagesnelheid 40 Personen/Min
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Netto gewicht: | 65 kg |
Van de het Roestvrije staalrfid Kaart van de veiligheidscontrole de Schommelingsturnstile, Elektrische de Schommelingspoort van Rfid
| Productnaam: | RFID-Turnstile van de Kaartschommeling |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Netto gewicht: | 150kg/pair |
Kaart/Polsbandenlezer Electronic Turnstile Door 304 Roestvrij staaldouane
| Verenigbaar: | RFID-lezer en vingerafdruklezer, munttoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD-testertoegangs |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1510*380*1080mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Turnstile van de roestvrij staal Elektropoort het Toegangsbeheersysteem van de ingangsvingerafdruk
| Productnaam: | De poort van de klepbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200/1400*280*990mm |
| Tijd van het openen/het sluiten: | 0,6 tweede |
Turnstiles van het de PoortToegangsbeheer van de roestvrij staalhoge snelheid kiezen of bi richting uit
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200 (L) * 280 (W) * 980 MM (VAN H) |
| Materiaal: | Standared 304 Roestvrij staal |
Niet wat betreft de Poortroestvrij staal van de Schommelingsbarrière 35 Personen per Min Running Rate
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |

