Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Automatisch Flexibel Lopend Schommelingsturnstile Duurzaam Roestvrij staal voor Opslag, Supermarkt
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Pijlers automatische slagboompoort |
Duurzame van de de Barrièrepoort RS485 van de Roestvrij staalschommeling de Haventurnstile Barrièrepoort
| Grootte van product: | 380 (L) *280 (W) *1000 (H) (MM.) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug automatische slagboompoort |
NFC-Metro van het de Bankbureau van Lezersswing barrier turnstile de Poort van de Supermarktschommeling
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Roestvrij staal Klantgericht Speciaal Logo Bidirectional Swing Barrier Gate/Automatische Turnstile
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
Geborsteld van de Poortqr van de Roestvrij staal Volledig Hoogte van de de Codescanner Voet het Kanaalbeheer
| Productgrootte: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Doorgangsbreedte: | 60 cm (of op maat gemaakt) |
304 Voet de Barrièrepoort van de roestvrij staal Intrekbare vleugelklep/ingangsdeur
| Productnaam: | 304 van de de klepbarrière van de roestvrij staal intrekbaar-Vleugel de ingangsdeur binnen voor bure |
|---|---|
| Het werk Voltage:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Doorgangssnelheid: | 30-40 mensen/minuut |
Veelvoud Gelezen Volledige Automatische Poort 304 van de Schommelingsbarrière Roestvrij staal 304
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière/Schommelingsturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
De Barrièreturnstile van de roestvrij staal Automatische Klep Hoge snelheid Rfid met Vingerafdruklezers
| Voeding: | AC220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Type: | enige kern & dubbele kern |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
De gehandicapten slingeren Barrièrepoort 304 Roestvrij staal voor Luchthavenmetro
| Maat: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Passerende breedte: | 60~180cm |
Systemen van het de PoortToegangsbeheer van de ingangs de Automatische Barrière voor Statische Elektriciteit
| Huismateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte van de doorgang: | ≤ 600 mm |
| Uitgangssignaal: | standaardrelaissignaal |

