Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Leiden wijzen Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot Poort/Ce-op Turnstiles van de Taillehoogte
| Toepassing: | Stadion, pulic gebied, park, de bureaubouw, club, enz. |
|---|---|
| Netto gewicht: | 65Kg |
| Brutogewicht: | 70KG |
Turnstile van de de Snelheidspoort van het Rfidsysteem Toegangsbeheer voor Metro Spoorwegmetro
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
RFID-de Poortrfid Turnstile van de Schommelingsbarrière lange afstand verre afstandsbediening
| Productnaam: | RFID-van de de poortlange afstand van de schommelingsbarrière de verre afstandsbediening voor de Hov |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Van de de Sensor de Intelligente Controle van IRL Poort van de de Schommelingsbarrière, Halve turnstiles van Hoogte automatische systemen
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 /316 roestvrij staal |
| Type: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |
Solenoïde die Turnstile van de 90 Graadomwenteling Mechanisme sluiten
| Productgrootte: | 210(L)* 135(B)* 225(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
De Hoogteturnstile van de Nfcpoort Volledige het Mechanismess van de Temperatuurerkenning Dubbele Passage voor Stadion Validator
| Productgrootte: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Gaan Turnstiles van het gepaste kleur Witte Toegangsbeheer snel de Snelheidspoort over van de Schommelingsbarrière
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Snelle de Klepturnstile van de Snelheidsveiligheid Poort met Gezichtserkenning/het Toegangsbeheer van RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Hoge Turnstile van de Veiligheids Volledige Hoogte Poorten met RFID-Kaartqr code
| Productgrootte: | 1500*1350*2260mm of douanegrootte |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 of roestvrij staal 316 |
| Type: | Hoge Veiligheidsturnstile |
Aangepaste Driepootturnstile Poortoem voor de Bouw van het de Bankbureau van de Gymnastiekfabriek
| ODM/OEM: | Toegelaten |
|---|---|
| Voeding: | 110 ~ 240 V (wisselstroom) |
| Richting: | unidirectionele, in twee richtingen regelbare |

