Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Van de de Codeschommeling van bi het Richting Voetqr Turnstile van de de Barrièrepoort Systeem van de Pijlerdeur voor Gymnastiek
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
900mm Optische Thermische Schommelingsturnstile Poort voor Gymnastiek
| Bedrijfstemperatuur: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Voeding: | AC100V-240V |
| Type: | Volledig automatisch |
IC-van de de Streepjescodevingerafdruk van identiteitskaart Turnstile van de de Schommelingspoort Gezichtserkenning
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
Turnstile van Sliding Speed Gate van de Rfidlezer met Vingerafdruk
| Type: | enige kern of dubbele kern, hoge snelheidspoort |
|---|---|
| Open Tyle: | Glazen schuifobstakel |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Auto van de de Barrièrepoort van de Erkennings0.2s Schommeling van de de Toegangskolom de Schommelingsturnstile
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Turnstile van de bibliotheekdriepoot Tourniquets van de de Lezers enig-Kern van de Veiligheidspoort de Tegenrfid
| Armlengte: | 510 mm |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Garantie: | Eén jaar |
De Poortesd van het Toegangsbeheersus304 IP54 ESD Meetapparaat Turnstile Systeem
| Productnaam: | Esd Turnstile Poortsysteem |
|---|---|
| Monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
De voet Elektronische Barrièrepoort SUS304 roteert Volledige Hoogteturnstile
| Productgrootte: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
Van de Veiligheidspoorten Bidirectionele RFID van Ce Voetturnstile van de de Erkennings Volledige Hoogte Gezichts
| Productgrootte: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Applicatie: | Gevangenis, fabriek, overheid enz. |
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
Dubbele Turnstile van de de Motorklep van gelijkstroom Brushless Poort met Temperatuur het Systeem van het ControleToegangsbeheer
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |

