Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Van de antipaniek Voetturnstile Poort LEIDENE ESD Verkeerslichtenbegeleiding Turnstile Poortsysteem
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| ESD-toetser: | LCD-scherm en software (facultatief) |
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
Half Hoog ESD Turnstile Waterdicht Poortsysteem Semi Automatische SUS304
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
60cm Automatische China van het de Vingerafdrukgezicht van het Fabrieksqr code Turnstiles van de de Erkenningsingang Poorten
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Snelle Turnstile van de Pasrfid Veiligheid Biometrische het Gezichtserkenning van de Poort Brushless Motor
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Turnstile van het veiligheidsmetaal OpenluchtingangsToegangsbeheer met ESD de Lezer van de QR Codescanner
| Doorgangsbreedte: | 60 cm |
|---|---|
| Grootte van product: | 120 x 30 x 100 cm (van H) |
| Richting: | tweerichtings (of facultatieve enige manier) |
Enige Pool-van de Poort Mechanische Voetgangers van de Schommelingsbarrière het Gezichtslezer Security Turnstile Gate
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
500mm - 600mm de Driepootturnstile van de Passagebreedte Poort AC110 - 240V-Voeding
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | roestvrij staal 304/316 |
De Veiligheidsturnstile van het veiligheidssysteem Poort 550900mm met Gezichtserkenning RFID
| Maat: | Standaard of aangepast |
|---|---|
| Applicatie: | Bureau/de Ingang van Certer van de gymnastiekgeschiktheid |
| Controlemodus: | De verre Kaart van het Vingerafdrukkaartje |
Snelheidspoort van het metrostation anti-klem anti-botsing met betalingssysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| Type weergave: | Facial Display LCD -scherm |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 55-130 cm |
| Dimensie: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |

