Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
RFID-van het de VingerafdrukToegangsbeheer van Lezersflap barrier gate de Veiligheidsturnstile Roterende Poort
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Voetganger Draaihekbarrière Draagbare gezichtsherkenning Optische toegangscontrole Tourniquet
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
Dubbele Voetturnstiles van de Stegen Volledige Hoogte Biometrische Toegang voor Woon
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1400*300*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
Hoge Turnstile van het Veiligheidsrfid Toegangsbeheer de Poortturnstile van de Gymnastieksnelheid met Één Dalingsstaaf
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*200*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
QR-code RFID-lezer Toegangscontrole Draaiwielpoort Voetgangerscontrole
| Productgrootte: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) of maat |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Type: | Dubbele toegang volhoogte draaibank |
Mifare-kaart Automatische volle hoogte draaibanden
| Maat: | 2450 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm, kan aangepast formaat zijn |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Productnaam: | Bouwplaats Volhoogte draaibanden |
RFID-de Ingangsturnstiles van Lezerssecurity full auto de Controle van de de Systemenstreepjescode van de Hoge snelheidspoort
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200/1400*300*1005mm |
| Netto gewicht: | 65Kg |
RFID-Turnstile van de Staaldriepoot Poort
| Woningmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | Passagebreedte: ≤600 mm |
| Type: | driearmig driepoottourniquet |
Autoschommelingsturnstile Richting Gehandicapt de Toegangscontrolemechanisme van Barrière Openluchtbi
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |
| Mededeling: | RS485 of TCP/IP |
Turnstile van de de Klepbarrière van de Toegangsbeheerstreepjescode de Raad van de de Motorcontrole van Schotdeuren
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | veiligheidsdraaibarrière tourniquetpoorten |

