Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Verticale Turnstiles van het DriepootToegangsbeheer 420mm (l) * 330mm (w) * 990mm (h)
| Productnaam: | kleine grootteturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Netto gewicht: | 40KG |
IC/Identiteitskaartrfid Turnstile de Barrièrepoort van de Toegangsbeheer Automatische Klep
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | Breedte 900mm Dubbel Wing Turnstile |
Dubbele Biometrische Turnstile van de Kernvingerafdruk Poort, Snelle de Barrièreturnstile van de Pasklep met Software
| IR-sensor: | 4-6 paren |
|---|---|
| Applicatie: | Film- of fitnesscertificaat of hotel- of restaurantingang |
| Productnaam: | tweerichtingsflap-turnickel |
Automatische RFID-Kaartturnstile Biometrische de Erkenningsturnstile van het Toegangsbeheergezicht
| Grootte van product: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Vingemateriaal: | Acryl |
| materiaal: | 304 roestvrij staal |
Intelligente voetgangersbeveiliging draaibank waterdicht gezicht toegangscontrole draaibank
| Breedte van de doorgang: | 600~900mm |
|---|---|
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
| Productnaam: | Turnstile Poort met Gezichtserkenning |
Waterdichte Binnen & Buiten Voetgangers Biometrische Toegangscontrole Draaihek Swing Barrier Gezichtsherkenning Draaihekken
| Snelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Kanaalbreedte: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Normaal 40 Persoon/Min Pass Rate Swing Barrier-Poort, Gemakkelijke Turnstile van de Verrichtingsveiligheid
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
De poort van de de hoge snelheidssteeg van China rfid slingert Turnstiles van de barrière Halve Hoogte voor voetinputtoegang
| Passerende snelheid: | 50 personen/min. (IC-kaart) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -15°C-70°C |
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
Turnstiles van het veiligheidsToegangsbeheer Richting Één van Bi de Driepootturnstile van de Steeg half Volledige Hoogte
| Productnaam: | Turnstile van de Toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Materiaal: | 304# roestvrij staal |
| Richting: | Bi-richting (kan worden geplaatst) |
Dubbele Turnstiles van het motorToegangsbeheer rfid kaart voetturnstile poort
| Huisvestingsmateriaal: | 304# roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | ≤600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |

