Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ tripod access system ] bij elkaar passen 321 producten.
2 de Driepootturnstile van de kanalen Infrarode Antisprong Poort Zonder contact
| Materiaal: | 304 het roestvrije staal, dikte is niet minder dan 1.3mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Armlengte: | 510 mm |
Turnstile van het QR CodeToegangsbeheer Poort van de Volledige Automatische LEIDENE de Poort Driepootbarrière
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Van de LEIDENE Turnstile Vertoningsdriepoot Poorttaille Hoge TCP/IP Wiegand Rfid Access Pcb Board
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Doorgang: | enkele of bidirectionele pas |
| Armlengte: | 510 mm |
60cm van de Passage Brede Driepoot Dubbele Zijtcp/ip Biometrische Qr de Codelezer van de de Barrièrepoort
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
OEM driepoot draaibank met 25-30 personen/min Doorgangssnelheid 55-60 cm Doorgangsbreedte en 1,2-1,5 mm Stalen dikte
| Openingstijd van de barrière: | 0,4 s |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485 |
| Werkrichting: | 2-weg |
Van de het Gezichtserkenning van de streepjescoderfid Temperatuur de Driepootturnstile Poort
| Identificatieafstand: | 0,3-0,5 m |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Uiterlijk materiaal: | Kast van aluminiumlegering, paneel van gehard glas |
Driehoeksomwenteling 304 SS LEIDENE Driepootturnstile Poort met de Sensoren van de Gezichtserkenning
| Mededeling: | RS485-communicatie |
|---|---|
| Doorgangssnelheid: | 25-30 personen per minuut |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
Turnstile van het mechanismeToegangsbeheer Driepootturnstile de Lezer Entrance And Exit van de Poortstreepjescode
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Intelligente Driepootturnstile Mechanismehs het Metaaldetector van de Code Automatische Toegang
| Maat: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 30 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 550600mm |
500mm - 600mm de Driepootturnstile van de Passagebreedte Poort AC110 - 240V-Voeding
| Doorgangssnelheid: | 30 ~ 40 personen/min |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | roestvrij staal 304/316 |

