Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 418 producten.
NFC-de Poortturnstile van de Kaartensnelheid Tweerichtings Optische Turnstile Kleppoort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
Van de de Ingangsklep van de gezichtsopsporing IP54 0,6 Tweede ESD de Barrièrepoort
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
|---|---|
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
Esd Turnstile van de het Wapenschommeling van de Kaartlezer RS485 SUS304 90cm Poort
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
Biometrische Scannerss Dubbele Turnstile van Kanalenspeedlane Poort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Garantie: | Een jaar |
Pas OEM ODM Veiligheidsturnstiles Draagbare 1.6meter voor de Bioskoop van de Bureaugymnastiek aan
| CE: | Goedgekeurd |
|---|---|
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
| Dimensie: | poldiameter 168 mm, hoogte 1050 mm |
De waterdichte OLED-Turnstile van Vertoningslinux Toegang van de het QR Codewolk van de Veiligheidssystemenrfid Kaart
| Voeding: | DC12V |
|---|---|
| Applicatie: | De bureaubouw/Fabriekstoegangsbeheer, School |
| Functie: | QR-codemodule |
Mensen Teller Schuifwiel Poort QR-code Draaiwiel Voor Ingang Lobby
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
304 RVS draaihek met gezichtsherkenning
| Passagesnelheid: | 40 Mensen / Minuut |
|---|---|
| Type: | Eenkern of dubbelkern (optioneel) |
| Breedte van het kanaal: | normale 60 cm, of 90 (op maat) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
|---|---|
| Communicatie -interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Werkrichting: | 1-manier |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |

