Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Veiligheid van het Toegangsbeheerpoorten van de gezichtserkenning de Voetvoor Metroluchthaven
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Automatische schommelbarrière Baffelpoort Draaiwijk kantoor Vinnige toegangscontrole Smart Hotel afstandsbediening ingang
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
De Driepootturnstile van de veiligheidskaart het Toegangsbeheer TCP/IP van de Poortdeur 12 Maanden Garantie
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |
Optische van de de Barrièrepoort van de Sensoren0.6s Intrekbare Klep Antitailgating
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
Intelligente Driepootturnstile Mechanismehs het Metaaldetector van de Code Automatische Toegang
| Maat: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 30 personen/min |
| Toegangsbreedte: | 550600mm |
De volledige Automatische van het de Barrièreqr code van de Toegangsbeheerklep Lezer Full Height
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Applicatie: | luchthaven, kantoor, hotel, ziekenhuisingang |
Gym Nooduitgang Draaibare slagboom met vingerafdrukherkenning
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
SUS 304 RFID kaartlezer Flap Barrier Gate Access Control Fingerprint Access Control Flap draaibanden
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Veelvoudig Driepootturnstile Waterdicht het KaartjesToegangsbeheer van het PoortBusstation
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Bibliotheek/Winkel de Binnenlandse Poorten van de Driepootveiligheid Één Turnstile van de Manier Voettoegang HS Code
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |

