Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Volledige Automatische Tweerichtings de Poortveiligheid van de Schommelingsbarrière voor Supermarkt 120 - 160 mm-Breedte
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 85KG/set |
TCP/IP het Communicatie Muntstuk stelde Turnstile Halve Symbolische de Machinedeur in werking van de Hoogteingang
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Volautomatische metalen valarm slagboom 304 roestvrij staal voor gehandicapten
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
304 SS de Voetturnstile Gecontroleerde In werking gestelde Kaart van het Poort Zwembad Veiligheid
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Het Glasklep 2.2m van de gezichtserkenning de Poort van de Schommelingsbarrière
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Toegangscontrole NFC RFID kaartlezer Barrier Gate
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Hotel Gezichtsherkenning Swing Barrier Poort Bidirectionele Barcode toegangsdeur
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
| Applicatie: | Indoor&outdoor |
De Driepootturnstile van de werkplaatsingang het Gezichtserkenning van het Poort niet Contact met de Maatregel van de Lichaamstemperatuur
| CPU: | Quad Cortex-A17-processor, 1,8 GHz-frequentie |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 5.1 |
| Toepassingsmodus: | Aan de muur bevestigde poort, Desktop, floor-mounted installatie |
Één van de de Poorten Gezichtserkenning van de Manieringang Turnstile DC24V Borstelmotor met Multifunctie
| Grootte van product: | Voor de berekening van de waarde van de verpakking moet de waarde van de verpakking worden bepaald. |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Beheer van de menigte Paspoort scannen draaibank
| breedte van de baan: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Snelheid passeren: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |

