Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Automatisch Driepootturnstile Poort, de Roterende Gecontroleerde Erkenning van de de barrièrevingerafdruk van het dalingswapen
| Grootte van product: | 1200mm (l) * 280mm (w) * 1000mm (h) |
|---|---|
| Verenigbaar: | ESD-testsysteem |
| Communicatiepoort: | RS485, TCP/IP |
Buiten Waterdichte Turnstile van de Ingangscontrole Poort 1.5mm Dikte met NFC-Lezer
| Type: | drie wapen/spoorturnstile |
|---|---|
| Applicatie: | pulic toilelt, park, de bureaubouw, club, enz. |
| Productnaam: | 304 automatische tripiodturnstile van SUS |
Van de de Barrièrepoort van hoge snelheidsedestrian het Systeem van het het Roestvrije staalToegangsbeheer voor Restaurantzaal
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Bevindende Volledige Automatische van de Poortrfid van de Klepbarrière de Kaartlezer Security Metal Detector
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Turnstile van de de schommelingspoort van de kleuterschoolrfid Slimme Biometrische Lezer
| Dimensie: | L1200xW300xH600mm |
|---|---|
| Productnaam: | Flap barrière, flap type draaibank |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
304 roestvrij staalesd Turnstile Intelligente Voet de Barrièrepoort van de Wegcontrole
| Naam van het product: | ESD Turnstile |
|---|---|
| Monitor: | 8 inch. |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
De intelligente Binnenesd Poort bouwde Computer voor Laboratorium/Facotry in
| Productnaam: | ESD Toegangsturnstile |
|---|---|
| monitor: | 8 duim |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Metro/Metro de Automatische Poort van de Klepbarrière met Geleid Herinnering en Toegangsbeheersysteem
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |
Intelligent de Driepootturnstile van het Dalingswapen HS Codemechanisme met Rfid-Kaartlezers
| Productnaam: | semi-automatisch of volledig automatisch type tourniquet |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
Elektronische Acrylpoort 2 van de Klepbarrière Barrière van Rfid van Manierenstegen de Tweerichtings op Binnengebeurtenissen
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
| Pakketgrootte: | 1280*370*1070mm |

